Громадський діяч Марина Бурмака
16 квітня 2017

Розпочався цикл тренінгів Марини Бурмаки про жіночий шлях у політику

Розпочався цикл тренінгів Марини Бурмаки про жіночий шлях у політику

У Харкові пройшов авторський тренінг президента Українського Центру суспільного розвитку Марини БУРМАКИ про жіночий шлях у політику.

 

«Жінки, які вирішили займатися політику – особливі!, - вважає Марина БУРМАКА. – Вони дивовижним чином поєднують у собі внутрішню силу і гнучкість, наполегливість і емпатію, відповідальність і милосердя».

 

Переваги від підтримки політичної кар’єри жінок отримують суспільство, політична партія і самі жінки.

тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квоты

 

Держави, у парламентах та урядах яких представлено менше 25-30 % жінок, приділяють мало уваги проблемам прав дітей, соціального захисту, охорони материнства і дитинства. Як наслідок, створюються недостатні умови для дотримання прав людини, згідно демократичних стандартів. Тому не дивно, що однією з ознак справжньої демократії вважається паритет жінок і чоловіків у парламентах, урядах та інших державних інституціях, які покликані забезпечувати соціальну справедливість і стабільність у суспільстві.

 

Досвід Північних країн показує, що існує ціла низка питань (догляд за дітьми і політика гендерної рівності, політика проти жорстокості і сексуального насилля над жінками й ін.), яким було приділено належну увагу передусім у результаті підвищеного представництва жінок у політиці. За таких умов змінюється не лише 

тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квотызміст політики, а й загальна політична культура і поведінка політичних діячів один до одного. Таким чином, збільшення представництва жінок у політиці є надзвичайно важливим для суспільства явищем не лише як показник рівності і демократії, а й як катализатор зміни змісту і практики політики.

 

З’ясувавши бар’єри на шляху у політику та шляхи їх подолання, учасниці тренінгу пересвідчилися у власних здібностях знаходити вихід зі складних ситуацій.  

 

Кожна учасниця змогла визначитися, якими якостями, необхідними для політика, вона володіє, а відтак – які варто розвивати і зміцнювати.

 

Традиційно, виникла жвава дискусія навколо питання, як жінка, що займається політичною діяльністю, може убезпечити свою сім’ю від можливих негативних впливів.

тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квоты

Адже політична активність вносить чимало розладів і змін звичайного перебігу у сімейному житті. Коли людина займається політикою, все особисте стає політичним. Жодна сфера життя публічної особи - і життя членів її родини - більше не буде приватним або недоторканним. Найкращий спосіб подолання цієї проблеми - бути готовою до неї.

 

Знання переваг і недоліків основних сценаріїв шляху жінки у політику дали можливість кожній учасниці визначити, як можна нівелювати слабкі сторони і розвивати сильні.

 

 

ВІДГУКИ УЧАСНИЦЬ ПРО ТРЕНІНГ

 

Вчера принимала участие в авторском тренинге невероятной Женщины-Политика Марины Бурмаки. 

тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квоты

Я до сих пор под впечатлением и проживаю услышанное и прочувствованное вчера.

 

Семичасовой тренинг на одном дыхании да так, что перерывы на кофе-брейк и обед казались ненужной тратой времени!))) Хотелось слушать и слушать, впитывать щедро даваемые Вами знания, колоссальный профессиональный опыт и женскую мудрость.

Благодарю за личный пример! Находясь рядом с Вами чувствуешь, как внутри многое меняется и структурируется. На многие вещи стала смотреть и чувствовать их иначе.

Такое со мной бывает крайне редко и от этого ещё более ценен этот опыт! Эта субботняя встреча была очень вовремя! Верю, что такие случайности не случайны!

 Надежда Матухно

 

  

Сьогодні мала можливість весь день переймати досвід про 

тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квоты

цікавий шлях від просто жінки до політика у чудової жінки Марини Бурмаки. Отриманий досвід безцінний!!! Велике дякую за надану можливість!!! Вже взяла в роботу). Дуже люблю та завжди любила фахову бездоганність...

Марина Хоша

 

 

 

Женщины меняют мир! В это я верила и раньше. А после сегодняшнего тренинга Марины Бурмаки в компании удивительных Женщин, я в этом просто уверена! И ещё уверенна в том, что женщины в политике нужны. Со своей мудростью, гибкостью, многозадачность и любовью. Ведь женщины-лидеры - они такие ))).

Спасибо, Марина Петровна, за вдохновение, профессионализм и личный опыт! За то, что вы делаете для Украины и для нас, украинок!

Екатерина Кухаренко