Громадський діяч Марина Бурмака
25 квітня 2017

Практичний майстер-клас Марини Бурмаки для учасників інтенсиву про професійний старт у політику

Практичний майстер-клас Марини Бурмаки для учасників інтенсиву про професійний старт у політику

 

Президент Українського Центру суспільного розвитку Марина БУРМАКА провела майстер-клас для учасників інтенсиву «Професійний старт політичної кар'єри та ефективні комунікації з владою».

 

 

 

Для активістів, які прагнуть змінити країну і розпочати власну політичну діяльність, Марина БУРМАКА провела змістовний практичний майстер-клас про бар’єри та сценарії шліху у політику.

 

Інтенсив організований агенством BizON MEDIA та виданням «Грушевського, 5».

тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квоты

 

Метою інтенсиву є навчання людей, що прагнуть долучитися до політичного життя країни, краще розуміти внутрішню державну систему, допомогти з налагодження контактів; стажуванням; створення своєї громадської організації або партії. Брати кваліфіковану участь у забезпеченні законотворчого та нормотворчого процесів в органах державної влади та місцевого самоврядування.

 

В числі лекторів – екс-заступник генпрокурора України Давид САКВАРЕЛІДЗЕ, народний депутат України Олександр ОПАНАСЕНКО, народні депутати минулих скликань Василь ГОРБАЛЬ, Інна БОГОСЛОВСЬКА,  секретар Київської міської ради Володимир ПРОКОПІВ, засновник «Школи мерів» Руслан РОХОВ, засновник партії «5.10» Геннадій БАЛАШОВ, засновник партії «Сила людей» Олександр СОЛОНТАЙ, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава СМІРНОВА та інші відомі політики і громадські діячі, які розповіли про свій власний досвід роботи в державних органах влади, в органах місцевого тренинг Марина Бурмака женщины в политике гендерное равенство квотысамоврядування, в Уряді та Верховній Раді, а також як не будучи у владі, впливати на політичні рішення. 

 

Учасникам також були представлені практичні кейси державного управління, інструменти комунікації держави, бізнесу та громадськості, законотворчість та робота з електоратом.