Громадський діяч Марина Бурмака
22 червня 2017

Марина Бурмака провела перший у Маріуполі тренінг для жінок-майбутніх політикинь

Марина Бурмака провела перший у Маріуполі тренінг для жінок-майбутніх політикинь

 

Президент Українського Центру суспільного розвитку Марина БУРМАКА провела у Маріуполі авторський тренінг про жіночий шлях у політику. Це – перший подібний захід у цьому місті, де навчальна програма підготовлена спеціально для жіночої аудиторії.

 

 

Маріупольчанки з’ясували переваги від залучення жінок у політику для суспільства, партій і самих жінок; розібрали перешкоди і склали план, як їх подолати; перевірили готовність кожної учасниці до політичної діяльності; провели ревізію факторів, які їй сприяють.

 

«Маріупольчанки досить відкриті і цілеспрямовані. У них є велике бажання йти в політику, і вони відчувають в собі достатньо сил для цього», - ділиться своїми враженнями тренер і президент Українського Центру соціального розвитку Марина БУРМАКА.

 

Родзинкою заходу були постійно наростаюча динаміка обговорень, а також рольові тематичні ігри учасниць. Не обійшлося і без обговорення особистих проблем. Атмосфера в залі дозволяла всім присутнім вести максимально відверті і відкриті бесіди.

 

«Лектор розповіла нам про ті способи і тих інструментах, завдяки яким ми можемо впливати на політику, ми можемо вирішувати проблеми не тільки наших сімей, але і загальні проблеми міста», - зазначила учасник тренінгу Олена Вікентьева.

 

Одне з основних завдань заходу - мотивувати жінок до змін, а також подальшого зміцнення отриманої інформації в їхній свідомості, щоб згодом, уже більш впевнено, переходити до можливостей поліпшення навколишньої дійсності.

 

«Мені здається, всі присутні відчули справжній захват. Незважаючи на те, що ми не знайомі, в залі були присутні відчуття того, що всі ми - частина однієї великої родини», - ділиться своїми емоціями учасниця тренінгу Галина Дрот.

 

Тренінг організований депутатом Маріупольської міської ради Д. Візенковиму співпраці з Міжнародним Республіканським Інститутомі став першим у щойно створеній «Школі жіночого лідерства». Завдання школи - навчити жінок і дати їм інструменти, які допоможуть здійснювати якісні зміни.