Громадський діяч Марина Бурмака
27 липень 2017

Щосереди у прямому ефірі - авторська телевізійна програма Марини БУРМАКИ про жіноче лідерство

Щосереди у прямому ефірі  - авторська телевізійна програма Марини БУРМАКИ про жіноче лідерство

 

На каналі «Тоніс», який змінює свою назву, формат і наразі будує нові локації, розпочався цикл авторських телепрограм про жіноче лідерство політолога, соціолога, засновника і керівника Українського Центру суспільного розвитку, людини з великим особистим досвідом лідерства у громадсько-політичній сфері Марини БУРМАКИ. Гості програми – відомі особистості, чия думка цікава глядачам, а поради з особистого досвіду будуть корисними у повсякденному житті.

 

 

Авторська програма має кілька цілей:

 По-перше, показати, який надзвичайно високий потенціал у наших жінок.

По-друге - відверто поговорити про ціну жіночого лідерства. Що жінки платять за те, щоб бути першою і найкращою? І підтримати тих лідерок, у кого, можливо зараз опустилися руки.

 І третє – дати конкретні поради глядачкам, як побудувати успішну кар’єру навіть у традиційно чоловічих сферах, і при цьому подбати про особисте щастя.

За склом видно, як будується найновіший канал в Україні, а у студії – розмови, як будується успішне лідерство по-жіночому.

 

Перша гостя легко ламає стереотипи про те, що жінки дуже невмілі за кермом; жінки-лідерки стають схожими на чоловіків; і що мотоспорт – взагалі чоловіча справа, вона не для жінок. Розмова з Мариною ГАРБУЗ, президентом Федерації мотоспорту міста Києва про життя жінки на волі, за межами шаблонів і стереотипів і про те, що приходить у життя жінки разом з лідерством.

 

 

 

Часто чоловіки доводять, що в країні, де є пісня «Як жінки чоловіків на базарі продавали», розмови про утиски прав жінок - це нісенітниця. Наскільки фольклор відрізняється від реального становища жінок в Україні розмова у прямому ефірі з нашим головним жіночим адвокатом у Верховній Раді України – народною депутаткою і Головою підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації - Іриною СУСЛОВОЮ.

Депутатське об’єднання «Рівні можливості», у складі якого пані Ірина активно працює, за 2,5 роки свого існування просунулося вперед у питанні ліквідації гендерної дискримінації більше, ніж весь український парламент за всі часи незалежності. Дивовижним чином пані Ірині та її колежанкам вдається переконувати чоловіків-депутатів про важливість захисту жіноцтва.

Як досягати авторитету у чоловічій спільноті? І як знаходити баланс між проявом лідерських і суто жіночих якостей? Виділіть годинку для корисних порад від успішної, щасливої і драйвової Ірини СУСЛОВОЇ.

 

 

 

Гостя наступної програми – Ольга ГЕРАСИМ’ЮК, журналістка, телевізійний менеджер, громадська діячка, народний депутат України 5-го і 6-го скликань, автор і ведуча телеканалу «1+1», де втілила в життя проекти «Проти ночі», «Особливий погляд», «Версії Ольги Герасим'юк», «Хочу і буду», «Іду на ви», численні спецпроекти і одне з найпопулярніших в Україні ток-шоу «Без табу», що втримувалося на екрані 10 років.

Народитися жінкою – значить бути посвяченою в таємничу магію, підвладну лише нам... Ця розмова з Ольгою Герасим’юк – про цінність жінки, її природу, самодостатність і право бути собою. Наскільки ця природа реалізована у наш час і наскільки цінність жінки усвідомлюється нею самою та суспільством загалом - про це ведуча з гостею з’ясовували на конкретних простих прикладах.

Щоб становище жінок покращилося, і вони могли вільно розкривати свої таланти - нам варто, у тому числі, переглянути не лише радянські стереотипи, а й певні традиційні догми, принесені нам тисячу років тому, і в яких жінка взагалі не вважається за людину (пам'ятаєте – «человек ли женщина или тварь бездушная?»).

А ще з пані Ольгою говорили про відьомство, жіноче та чоловіче самодостатнє партнерство і щастя, а також про Макрона… Так, так, про того розумного прогресивного красунчика Макрона… )

Словом, запрошуємо до перегляду.

 

 

 

Мудрий вік нинішніх жінок особливий тим що вони яскраво живуть, працюють, навчаються і розвиваються, будують бізнес, підкорюють простори інтернету, підтримують своїх дітей і онуків, шукають свою любов і безкінечно експериментують...

Про легкість і красу буття у мудромі віці - розмова у прямому ефірі з гостею із міста Дніпра, засновницею Сучасної Академії ЛМ, Центру економічної інтеграції і соціального партнерства, жіночої спільноти «Мальва» та інших масштабних проектів - пані Людмилою МАЛИШЕВОЮ.

Соціологи, які провели опитування 1500 жінок у віці від 20 до 65 років, прийшли до цікавих висновків: 

- 49% жінок відчувають себе набагато щасливішими після того, як їм виповнилося 50. До того ж, їхнє сексуальне життя стало більш яскравим і наповненим.
- 93% респонденток, не соромлячись, зізнаються, що їх поведінка порушує ті засади і традиції, які передавали їм матері. Вони впевнені: у зрілому віці зовсім не обов'язково бути тільки бабусею, яка няньчиться з онуками і в'яже шкарпетки. 
- 85% опитаних вважають, що на телебаченні не вистачає фільмів і програм про успішних і красивих жінок, яким за 50.

З пані Людмилою говорили, як перезавантажити своє життя після 50-ти і наповнити його яскравими смислами в українських реаліях.

 

 

 

Якби на місці генерального директора Національного музею історії України був чоловік, там би і досі розповідали про Леніна. Але Тетяні Сосновській за 2 роки вдалося повернути музей обличчям до людей, змінити і подачу української історії, і її смисли. Хоча стара музейна гвардія прагне зберегти радянську пропаганду і чинить шалений спротив новим змінам, але музей уже перетворився на живий простір, дружній до людей і до самої української минувшини. Він тепер позначений на мапі Києва як одне з найцікавіших місць із категорії must see.

Чого вартує керівнику зберігати внутрішню інтелігентність і доброзичливість, балансуючи між епохами? В чому жінка-лідерка знаходить підтримку і як можна пройти випробування, не втративши віру ні в себе, ні в свої сили, ні в людей, ні в людську порядність? Чи достатньо лише любові до своєї справи, щоб досягти визнаних результатів? І чого вартує в Україні творити українську державність?

Цікаві життєві ситуації і корисні поради – у прямому ефірі з Тетяною СОСНОВСЬКОЮ, генеральною директоркою Національного музею історії України.

 

 

  

Цей ефір – дуже незвичайний! Якщо до цього Марина БУРМАКА запрошувала сильних, успішних жінок поділитися досвідом, як поєднати кар’єру і щасливе особисте життя, то цей гість, у першу чергу, давав відповіді на запитання чоловіків, - як же їм вести себе з такими жінками-лідерками.

Особливий гість цієї програми - Муфтій духовного управління мусульман України «Умма» Саїд ІСМАГІЛОВ.

Як чоловікові вибудовувати стосунки з економічно незалежними самодостатніми жінками-лідерками, для яких покора – це просто жарт? Чи використовують мусульманські чоловіки в Україні своє право багатожонства? Які моделі поведінки передає батько синові, щоб він мужньо долав виклики у дорослому житті?

Програма цікава і чоловікам, і жінкам.

Чи змінилося у мусульманській традиції ставлення до реалізації сучасної жінки поза межами сім’ї? Як врегульовується захист жінки у шлюбі і при його розірванні, під час вагітності і від сімейного насилля? Що корисного для себе можуть взяти жінки і чоловіки для того, щоб збудувати своє щастя у парі?

Ця година ефіру була надзвичайною!