Громадський діяч Марина Бурмака
27 липень 2017

Марина БУРМАКА братиме участь у проектах International Republican Institute щодо сприяння політичній участі жінок

Марина БУРМАКА братиме участь у проектах International Republican Institute щодо сприяння політичній участі жінок

 

InternationalRepublicanInstitute(IRI), який реалізував програми у більш ніж 100 країнах і працює над утвердженням свободи та демократії, розпочав співпрацю з Українським Центром суспільного розвитку.

 

 

Зокрема, при сприянні IRI президент УЦСР, політолог Марина БУРМАКА проводитиме навчальні тренінги для жінок кількох регіонів України, що обрали політичний шлях.

 

Тренінгові програми стосуватимуться пріоритетного напрямку діяльності IRI – залученню жінок до діяльності політичних партій, здобуття ними навичок політичної діяльності, публічних виступів і дебатів, лобіювання суспільно важливих питань.

 

International Republican Institute, очолюваний сенатором Джоном МакКейном, протягом понад 30-ти років допомагає зміцнювати демократію шляхом організації практичних семінарів, на які запрошує експертів з усіх куточків світу, що спеціалізуються на питаннях багатопартійних політичних систем, демократичного врядування, розширення прав і можливостей для жінок, розвитку громадянського суспільства, зміцнення виборчих процесів, соціологічних досліджень. Сьогодні IRI працює у понад 85-ти країнах разом із Жіночою демократичною мережею та Арабським інститутом жінок-лідерів.

 

Тепер у професійному портфоліо Марини БУРМАКИ - співпраця з двома найвпливовішими організаціями - IRI та NDI на чолі з відомими друзями України - сенатором Джоном МакКейном та колишнім держсекретарем США, Постійним представником США при ООН пані Мадлен Олбрайт.

 

Марина БУРМАКА є сертифікованим тренером National Democratic Institute (NDI) – організації, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

 

Особливу увагу NDI приділяє проектам і програмам, спрямованим на збільшення рівня політичної участі жінок.