Громадський діяч Марина Бурмака
08 серпень 2017

Програма Марини БУРМАКИ з відомою волонтеркою Наталією Юсуповою

Програма Марини БУРМАКИ з відомою волонтеркою Наталією Юсуповою

 

Вперше я зустріла її влітку кривавого 2014-го у Київському госпіталі – яскрава зірка світських хронік, недосяжна Королева заходила в палату з гнійними пораненими, несучи стільки милосердя і любові, що обличчя бійців вмить оживали і засвічувалися такою радістю, наче сама Мати Божа зійшла до них з небес…

 

 

За три роки перебування у просторі війни і болю більшість волонтерів уже зійшли з дистанції. Здалися найсильніші. А вона – світська леді з гламурного світу вишуканих суконь, діамантів і розкішного життя – мужньо тримається й досі.

І саме від неї ми дізнаємося, коли приходять борти з пораненими, яка потрібна допомога, які проблеми у госпіталі і чим взагалі живуть наші бійці. Чесно кажучи, коли читаєш її пости у фейсбуці – стає соромно самій перед собою – ми здалися, а вона не ниє, не скаржиться, а стійко продовжує допомагати нашим героям.

Гостя мого ефіру – Наталія ЮСУПОВА – волонтерка Центру військового госпіталю. Жінка, яка захоплює, вражає, дивує, приголомшує і просто тримає світ на своїх королівських плечах...

Багато глядачок просили мене про розмову саме з нею.

Про жіночу силу, гідність, масштаб особистості, волонтерство і цінність людського життя прямий ефір на каналі www.prm.global

 

 

Ми ні разу не обговорювали стереотип про жінку- лідерку, яка зовнішністю, характером і поведінкою схожа чоловіка.

Але мне здається, що вся програма – про великодушність, милосердя, красу людської гідності, уміння пробачати людям їх недосконалість і тонко відчувати їх потреби - якраз цей стереотип і розвіяла.

Ми говорили про жіночу силу, яка таїться в кожній з нас, про еліти і моральні авторитети, людську порядність і складності волонтерського сьогодення, про те, як нас незворотньо змінила війна, і, звичайно ж, - про наших мужніх бійців і героїв.

Година спілкування з жінкою, яка щиро віддає своє серце людям, які потребують допомоги, і сміливо «забиває» на президентські нагороди.

Це був дуже чесний і справжній ефір...

 

Всі ефіри авторської програми Марини БУРМАКи про жіноче лідерство можна подивитися на цій сторінці.