Громадський діяч Марина Бурмака
08 серпень 2017

Гостя ефіру з Мариною БУРМАКОЮ – журналістка, громадська діячка Ольга Герасим’юк

Гостя ефіру з Мариною БУРМАКОЮ – журналістка, громадська діячка Ольга Герасим’юк

 

Це перша програма без жодних заготовок. У ній багато магії, таємниць і захоплюючих цікавих одкровень. Тому що гостя – тонкий знавець потаємних скарбничок людських душ, жінка фантастичної глибини знань і мудрості, в яку хочеться заглиблюватися і слухати, слухати, слухати…

 

 

Ольга Герасим'юк - ведуча телевізійних програм, телевізійний менеджер, громадська діячка, народний депутат України 5-го і 6-го скликань, автор і ведуча телеканалу «1+1», де втілила в життя проекти «Проти ночі», «Особливий погляд», «Версії Ольги Герасим'юк», «Хочу і буду», «Іду на ви», численні спецпроекти і одне з найпопулярніших в Україні ток-шоу «Без табу», що втримувалося на екрані 10 років.

Ми обидві – родом з Полтавщини. Якими б справами ми не займалися тут, у Києві, - частина наших сердець, часу і зусиль лине до рідних просторів. Про проекти, у які втілюється наша любов до рідної землі, сподіваюся ми теж поговоримо у прямому ефірі.

Найголовніша розмова – все ж таки про жіноче лідерство. А полтавчанки і в цьому - справжні «чарівниці»! Ми зростали і виховувалися у мальовничому краї, де здавна чоловіки ходили в походи, а всю відповідальність за дім і простір навколо несли жінки. У нас на Полтавщині жінки завжди приймають рішення, визначають пріоритети і є головними у всьому.

Отже, які глибокі корені жіночої самодостатності, в чому ж сила тієї оспіваної, але так і не розгаданої «жіночої магії» - про це завтрашня розмова з Ольгою Герасим’юк.

Для глядачів, яким цікава ця тема, наша фантастична гостя, і для тих, кого ваблять таємниці полтавської землі –прямий ефір на каналі https://prm.global

 

 

Народитися жінкою – значить бути посвяченою в таємничу магію, підвладну лише нам... Ця розмова з Ольгою Герасим’юк – про цінність жінки, її природу, самодостатність і право бути собою.

Наскільки ця природа реалізована у наш час і наскільки цінність жінки усвідомлюється нею самою та суспільством загалом - про це ми з’ясовували на конкретних простих прикладах.

Ми зі свого смартфону маємо зв’язок з будь-яким куточком планети, захоплюємося безпілотними автомобілями, розглядаємо, як новітня техніка фотографує океанське дно, інші галактики… Але варто зробити маленький крок вбік у суто жіночу сферу– і ми потрапляємо у середньовіччя: гінекологічне крісло і дзеркало винайдені 2000 років тому, остання їх модернізація була в 16-му столітті. А в наш час всього-навсього замінили у дзеркалі метал на пластик. Реальна правда в тому, що здоров’я жінки, яка дає життя, і яку не замінить жодна техніка - лишилося за межами прогресу, який уже сягнув космічних висот.

Щоб становище жінок покращилося, і ми могли вільно розкривати свої таланти - нам варто, у тому числі, переглянути не лише радянські стереотипи, а й певні традиційні догми, принесені нам тисячу років тому, і в яких жінка взагалі не вважається за людину (пам'ятаєте – «человек ли женщина или тварь бездушная?»).

А ще з пані Ольгою ми говорили про відьомство, жіноче та чоловіче самодостатнє партнерство і щастя, а також про Макрона… Так, так, про того розумного прогресивного красунчика Макрона… )

Словом, запрошуємо до перегляду... )

 

Всі ефіри авторської програми Марини БУРМАКИ можна подивитися на цій сторінці.