Громадський діяч Марина Бурмака
23 січня 2018

Від просто жінки – до політика. Тренінг для майбутніх політиків у Харкові

Від просто жінки – до політика. Тренінг для майбутніх політиків у Харкові

 

Політична активність Харкова – одна з найвищих в Україні. Тут постійно проводяться заходи місцевого, всеукраїнського та міжнародного масштабу щодо політичного майбутнього та участі громадян в управлінні справами країни. У другій декаді січня Марина Бурмака провела авторський тренінг для майбутніх політикинь «Від просто жінки – до політика».

 

 

Тренінгові навчання покликані розкрити потенціал майбутніх політиків, виявити їх здібності до виконання певних функцій та напрямків діяльності у політичному житті.

 

Практичні вправи спрямовані на засвоєння лідерських навичок, вирішення конфліктних ситуацій шляхом дипломатії та конструктивного спілкування.

 

Крім того, жінки, що планують політичну кар’єру, беруть участь у дискусіях щодо гендерної рівності, подолання гендерних стереотипів, важливості участі жінок у політиці для різних рівнів суспільного життя: політики, місцевої громади, країни в цілому.

 

Ситуаційні завдання завжди відтворюють моделі політичної реальності взаємодії політика з виборцями,  опонентами, засобами масової інформації тощо.

 

Коли людина говорить: «я поза політикою, я про неї нічого не розумію, не знаю і знати не хочу», - це рівносильно, якби пасажиру великого корабля, не має значення з якого класу, задали питання: куди пливе корабель?, у скільки обійшовся йому квиток? чи бере участь він в аварійних навчаннях - чи знає він де рятувальні шлюпки, плоти і жилети?, хто в капітанській рубці?, чи знає він, у якій частині Світу зараз знаходиться корабель? – і він, стоячи на палубі корабля, із серйозним виглядом стверджував би, що для нього ці питання не мають ніякого значення, тому що він не перебуває на цьому кораблі.

 

Тренінгові навчання відбуваються за підтримки та сприяння Національного Демократичного Інституту (NDI).