Громадський діяч Марина Бурмака
23 березня 2018

Марина БУРМАКА відкрила Школу політичного консалтингу

Марина БУРМАКА відкрила Школу політичного консалтингу

 

«Особистісний ріст політика. Як себе створити?» - цим виступом президент Українського Центру суспільного розвитку Марина БУРМАКА відкрила унікальну освітню конференцію «Школа політичного консалтингу», присвячену політичним технологіям, виборам і PR від політтехнологів Трампа, Макрона, Порошенка, Ющенка і Тимошенко.

 

 

Організатори конференції - Центр політичної освіти – запропонували учасникам реальні кейси американських і українських політтехнологів і PR фахівців, практичний досвід українських політиків, журналістів, юристів та маркетологів.

 

5 питань, на які конференція дала учасникам відповідь:

 

Що робити, якщо конкуренти використовують проти Вас чорний піар? Що варто зробити, щоб «розрядити» агресивно налаштовану публіку і залучити симпатії? Що потрібно робити, щоб залучити і мотивувати інвесторів?

 

Як не втратити репутацію і підвищити впізнаваність власного імені / партії? Як відшліфувати публічний виступ до ідеалу за технологією Уінстона Черчілля? Як перемогти на виборах, використовуючи тільки інтернет технології?

 

Де знайти команду, з якою Ви зможете заробити в усіх сенсах цього слова? Де знайти нових партнерів для реалізації спільних інноваційних ідей? Де отримати знання про впровадження інновацій в політичних кампаніях?

 

Хто може розповісти і показати на прикладі, як вести політичну кампанію? Хто такі агітатори, і яка їхня роль у передвиборній кампанії? Хто допомагає кандидатам формувати експертне позиціонування в медіа середовищі?

 

Які помилки Ви допускали раніше, і від яких ми застережемо Вас зараз? Які існують способи залучення і мотивації інвесторів? Які є технології впливу на виборців за допомогою іміджу і PR-стратегій?

 

Школа політичного консалтингу – це були 15 годин унікального діалогу і практики від топових фахівців України, Європи і США, а також можливість отримати їх консультації.