Громадський діяч Марина Бурмака
28 березня 2018

ЖІНОЧЕ ЛОБІ: Україна може бути іншою

ЖІНОЧЕ ЛОБІ: Україна може бути іншою

 

"ЖІНОЧЕ ЛОБІ: Україна може бути іншою" — це інтерактивний тренінг, наповнений змістовними панельними дискусіями, а також практичними кейсами під патронатом досвідчених тренерів і цікавих спікерів-практиків. Президент Українського Центру суспільного розвитку Марина БУРМАКА розповіла про свій досвід, бар’єри та точки росту жінки у політиці.

 

 

Унікальний формат СД Платформи «Жіноче лобі» - це захід про жінок і для жінок. Цього разу ключова тема — Україна може бути іншою!

Це унікальний простір для навчання, розвитку і реалізації власних можливостей жінок, а також для пошуку прогресивних ідей та розробці ініціатив.

Його учасниці - активні та прогресивні молоді жінки, які хочуть отримати нові знання і мають досвід в суспільно-політичному житті.

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ 


Процес реформування в Україні триває вже не перший рік. І кожного разу він супроводжується серйозними викликами для українського населення.

Є три ключових сфери життя: політика, економіка, соціальна сфера.

Є купа політиків, чиновників та експертів, які у цих сферах намагаються щось робити.

Є ми, громадянки України, молоді жінки, які залежать від цих сфер та від тих політиків, які щось намагаються робити. Як вийти з цього круговороту?! Чи може Україна може бути іншою?

Саме над цими завданнями зосередилися учасниці в рамках проведення тренінгу «Жіноче лобі: Україна може бути іншою»:

– просування ідеї гендерної рівності та рівних можливостей; 
– жінка vs. чи & Публічна служба?; 
– "жіночі" громадські організації як диспетчери демократії; 
– досвід соціал-демократок; 
– кращі світові практики