Громадський діяч Марина Бурмака

 

                                                      

Дякую, що Ви завітали на мій персональний сайт. 

 

Розповідь про себе почну з життєвих поглядів і переконань. В їх основі − творити добро і допомагати людям. Так було влаштоване життя моїх предків, так моя родина навчила жити і мене.

Як це втілюється у сьогоденні? 

Важливе місце у моєму житті займає громадсько-політична діяльність, у якій я беру участь з 2003 року.

 

пенсионер

Моя кар’єра у публічній сфері розпочиналася з одного з найбільших регіональних земляцтв. Будучи генеральним директором Полтавського земляцтва Києва протягом останніх 13-ти років, я пишаюся своїми однодумцями і результатами нашої спільної роботи. На сьогодні це - міжнародна організація, що має свої осередки у кількох країнах світу. До слова, майже 200 000 киян родом з Полтавської області.

 

Я стала першим науковцем, що ввів в українську соціологію та політологію термін «регіональні земляцтва» та почав досліджувати їх роль у громадянському суспільстві і політичній культурі.

Я маю два наукових ступені – PhD у соціології та кандидата політичних наук.

 

У моєму професійному портфолію – тривала приктика роботи з політичними партіями у формуванні та проведенні виборчих кампаній.

 

Я маю досвід всеукраїнських суспільно важливих проектів, організованих і втілених спільно з першим, другим і третім Президентами України.

 

На сьогодні я – виконавчий директор Громадянського Форуму Києва, який очолює Перший Президент нашої країни – Леонід Кравчук.

 

Мене обрали Головою Громадської ради при Київській міській державній адміністрації, і я обіймала цю посаду протягом двох років.

 

Основна функція цього консультативно-дорадчого органу – громадський контроль за діяльністю міських органів влади та формування середовища, в якому влада дослухається до киян.

 

Разом з колективом редакції Всеукраїнської газети «Ваше здоров’я», яку я очолюю, ми створюємо відкритий дискусійний майданчик для працівників сфери охорони здоров’я, де фахівці можуть обговорити особливості функціонування вітчизняної медицини.

 

Моя благодійна діяльність і волонтерство присвячені збереженню української культури та традицій, популяризації історичної і духовної спадщини нашого народу.
  
Україна українка вишиванка патріот

 Я вважаю, що ми по-справжньому будемо цікаві світу тоді, коли збережемо свою самобутність, неповторний український колорит і будемо пишатися своїми героями.
 

 Але все це можливе тільки у демократичному суспільстві.
 

Тому для розвитку місцевої демократії разом з іншими громадськими активістами ми створили Український Центр суспільного розвитку, щоб сприяти громадянській освіті: поширювати знання, як ми можемо реалізовувати свої конституційні права у демократичному суспільстві.
 


Мій персональний сайт створений, щоб знайти однодумців, у яких виникне зацікавлення не лише питаннями, що піднімаються у його рубриках, але й в цілому − як же нам спільно піднести розвиток нашої країни.
 

Я відкрита до спілкування, і хотіла би дізнатися думку відвідувачів сайту. Буду вдячна, якщо Ви зможете надіслати пропозиції, на яких проблемних питаннях нам варто зосередити спільну увагу, через зворотній зв’язок на сторінці «Контакти» або електронною поштою на адресу: ucsdburmaka@gmail.com.

 
Щиро, з повагою,

Марина БУРМАКА