Громадський діяч Марина Бурмака

Громадянський форум Києва

Леонід Кравчук - голова Громадянського форуму Києва

Леонід КРАВЧУК,
перший Президент незалежної України, Голова Громадянського форуму Києва

Леонід КРАВЧУК,
Голова Громадянського форуму Києва:  

«Учасників форуму об’єднують спільні оцінки сьогоднішнього стану справ у місті. Київ виріс із усіх існуючих планів, і ці документи вже стримують та обмежують його розвиток. Реформи в столиці мають стати взірцем для всієї України. Київ повинен стати камертоном в процесі залучення громадськості до процесів державного та регіонального планування».

 

Марина БУРМАКА,
виконавчий директор Громадянського форуму Києва

Марина БУРМАКА,
виконавчий директор Громадянського форуму Києва:    

 «Майбутнє Києва має визначати міська громада, використовуючи механізми прямої демократії. Сприяти їх реалізації − одне із головних завдань цього відкритого аналітичного майданчика».

 

 

Громадянський форум Києва − це об’єднання людей, небайдужих до долі свого міста, готових разом творити його майбуття своїм талантом і звитяжною працею. Ініціатори Громадянського форуму Києва представляють освіту і науку, столичну галузь охорони здоров’я, захисників скверів, екологів, промисловців, транспортників, об’єднання ветеранів, воїнів-афганців, інвалідів, органи самоорганізації населення, творчі спілки, правозахисні, жіночі, молодіжні організації, батьківські комітети, організації захисту, охорони та збереження історико-культурної спадщини, популяризації спорту та здорового способу життя.

 

Робочі групи Громадянського форуму Києва:

 

«ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КИЇВ»   координатор ГУБЕРСЬКИЙ Леонід Васильович, Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
Голова Ради ректорів ВУЗів України, Герой України.

«ЗДОРОВИЙ КИЇВ»   координатор ФОМІН Петро Дмитрович, завідувач кафедри хірургії №3 Національного медичного університету імені Богомольця,
головний позаштатний хірург Міністерства охорони здоров’я України, академік.

«СОЦІАЛЬНИЙ КИЇВ»   координатор ВЕРНИГОРА Надія Федорівна, багаторічний керівник Головного управління Пенсійного фонду міста Києва,
заслужений економіст України, повний кавалер орденів княгині Ольги.

«КУЛЬТУРНИЙ КИЇВ»   координатор Олег СКРИПКА, український співак і продюсер, громадський діяч.

«ДІЛОВИЙ КИЇВ»  

координатор ПЕТРЕНКО Володимир Іванович, генеральний директор публічного акціонерного товариства «Київметробуд», Герой України.

«ДЕМОКРАТИЧНИЙ КИЇВ»  

координатор ЧАМАРА Віктор Федорович, Секретар Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України.

«СПОРТИВНИЙ КИЇВ»  

координатор БУБКА Сергій Назарович, чемпіон Європи і світу, багаторазовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон, чемпіон ЮНЕСКО, Президент Національного Олімпійського Комітету України, Герой України.

«МОЛОДИЙ КИЇВ»  

координатор Руслана ЛИЖИЧКО, співачка, громадська активістка.

 


РЕЗОЛЮЦІЯ
 
Установчих Зборів Громадянського Форуму Києва

 

Ми, представники київської громади, які зібралися на Установчі Збори Громадянського Форуму Києва, заявляємо, що ставимо перед собою мету змінити на краще життя нашого рідного міста і всіх киян. Задля цього ми готові докласти потрібні зусилля, досвід, знання та уміння. 

Ми розуміємо сьогоднішню ситуацію у Києві − проблеми, що накопичилися протягом останніх десятиліть, не дозволяють городянам з комфортом жити, працювати і відпочивати. Міська інфраструктура сьогодні не відповідає ні чисельності киян, ні стилю їх життя, ні структурі міської економіки, ані сучасним вимогам до управління мегаполісом. 

Ми засновуємо сьогодні Громадянський Форум Києва як неформальний представницький орган київської громади, головною метою якого є узагальнення точки зору киян на перспективи, шляхи і способи розвитку рідного міста. Ми будемо максимально широко долучати киян до процесу обговорення планів розбудови нашого міста. 

Ми беремо на себе відповідальність брати активну участь у визначенні орієнтирів розвитку Києва у сферах економіки, соціальної політики, самоврядування, охорони здоров’я, культури та мистецтва, спорту, молодіжної політики. 

Громадянський форум Києва звертається до всіх громадян, незалежно, хто яку політичну силу підтримує, яку світоглядну і духовну філософію сповідує, об’єднатися в боротьбі за модернізацію всіх сфер життя столиці, за збереження історичних та культурних цінностей древнього Києва, виступити рішуче проти сучасних вандалів, які заради поживи готові руйнувати наші святині. Вважаємо за доцільне звернутись до Київської міської ради з вимогою переглянути антинаціональні, антисуспільні рішення з цих питань.

Переконані, що сучасники та прийдешні покоління, весь цивілізований світ достойно оцінять такий крок місцевої влади. Впевнені, ця позиція буде мати широку підтримку небайдужих, патріотично налаштованих киян. Ми звертаємось до Голови КМДА Попова О. П. зробити все можливе, щоб точка зору Громадянського форуму Києва стала предметом обговорення серед посадовців столичної адміністрації та депутатів міської ради, і відповідне рішення було прийнято.

 

28 березня 2012 р