Громадський діяч Марина Бурмака

Марина БУРМАКА,
викладач кафедри соціології та соціально-гуманітарних дисциплін Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, кандидат політичних наук 

Марина БУРМАКА,
викладач кафедри соціології та соціально-гуманітарних дисциплін Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, кандидат політичних наук:

«Я викладаю базові предмети суспільних комунікацій. У чому їх важливість?

Згадаймо для початку, що розвинені, цивілізовані суспільства протягом тривалого часу, спираючись на важкий досвід, заклали такі основи і таку систему суспільної комунікації, яка привела їх, зрештою, до соціального партнерства.

Україна лише на початку цього шляху. Тож демократичні перетворення будуть результативними лише тоді, коли існуватиме розгалужена системна комунікація, яка дозволить узгоджувати принципові інтереси різних соціальних груп − навіть за умов різкого розшарування суспільства, яке ми зараз спостерігаємо в нашій державі.

Отже, суспільні комунікації допомагають сформувати соціальне партнерство і кооперацію, здатність людей до спільних дій, що і є основою громадянського суспільства».

 


Перехід на сайт