Громадський діяч Марина Бурмака
04 травня 2014

Програма кандидата в депутати Київської міської ради Марини БУРМАКИ

Програма кандидата в депутати Київської міської ради Марини БУРМАКИ

 

Змінимо наше життя на краще!

 

Для України

 

Підтримую зміцнення української держави та її територіальну цілісність і неподільність. Вважаю безпеку і мир в Україні головними передумовами її поступу.

 

Виступаю за європейський шлях розвитку України та піднесення демократичних цінностей - верховенства законності, дотримання прав людини, високі стандарти життя.

 

Сприятиму децентралізації влади, адже саме місцеві громади найкраще знають, на вирішення яких проблемних питань необхідно першочергово спрямовувати ресурси. У Києві децентралізація повинна початися з повернення влади районам міста.

 

Для Києва

 

Зобов’язуюсь утверджувати відповідальну кадрову політику, засновану на фаховості й високих моральних якостях претендентів на посади. Від того, хто саме керує підрозділами районної адміністрації, ЖЕКами, комунальними підприємствами залежить ефективність використання всіх ресурсів, а отже – і якість нашого життя. Протидіятиму "підкилимному" призначенню чиновників за принципом партійної приналежності, в обхід думки громади.

 

Сприятиму зростанню інвестицій у розвиток Києва і збільшенню бюджету Деснянського району. Домагатимуся розподілу бюджетних коштів, з розрахунку на кожного мешканця, щоб створити умови для розвитку нашого району, найбільш населеного в Україні. Працюватиму на розвиток транспортної інфраструктури, закладів охорони здоров’я, культури, освіти, спортивних центрів.

 

Розширюватиму можливості громадського контролю за діями влади шляхом депутатських запитів, громадських експертиз і слухань, організації звітів чиновників про напрямки використання бюджетних коштів. Обравши помічників із представників кожного будинку свого округу, запропоную їм дієві інструменти впливу на роботу Київради та розвиток району.

 

Для виборця

 

Гарантую, що виконуватиму всі обов’язки депутата Київради щодо роботи з виборцями. Проводитиму щотижневий прийом жителів округу, вивчатиму їхні потреби. Регулярно звітуватиму про виконання доручень виборців. Реагуватиму на всі скарги і пропозиції громадян.

 

Активно працюватиму в депутатській комісії, де якнайкраще зможу застосувати свої фахові знання і досвід в інтересах мешканців Деснянського району.

 

Відвідуватиму всі сесії Київради, у кожному питанні, яке розглядатиметься, захищатиму інтереси свого округу.