Громадський діяч Марина Бурмака
04 травня 2014

Добрі справи Марини БУРМАКИ та її однодумців:

Добрі справи Марини БУРМАКИ та її однодумців:

 

1. Транспорт

 

Розроблені і подані до КМДА конкретні пропозиції щодо впорядкування системи парковок у м. Києві. Створено Програму «10 кроків до покращення якості транспортних послуг, які надають киянам перевізники у маршрутному транспорті», що поліпшує безпеку, санітарний стан автобусів, запроваджує єдину форму для водіїв маршруток, сприяє підвищенню культури спілкування водія з пасажирами.

 

2. Чиста вода для киян

 

Проведено перевірку безперебійної роботи бюветів, контролю якості води в них, наявності інформаційних табличок з даними. Розроблено програму доступності чистої питної води для киян на 2014 рік.

 

 

3. Охорона здоров`я

 

Марина Бурмака

Здійснено громадську перевірку роботи муніципальних медичних закладів Києва, підстанцій швидкої допомоги міста. Спільно з медиками напрацьовано проект розпорядження КМДА про поліпшення матеріально-технічної бази столичного центру екстреної допомоги. Знайдено благодійників, що профінансували ремонтні роботи приміщення Навчально-тренувального відділу швидкої допомоги.

 

4. Громадський вплив

 

Створена система контролю за реагуванням чиновників на проблеми киян, що надходять на гарячу лінію 15-51. Внесено зміни до регламенту Київради, які зобов’язують чиновників враховувати громадську думку при прийнятті управлінських рішень. Голові КМДА направлено 170 листів щодо вирішення нагальних проблем киян. Публічно оголошено недовіру керівництву міської влади за бездіяльність щодо захисту життя і здоров’я громадян під час Революції Гідності.

 

5. Мафи

 

Роботу міської влади щодо вирішення проблеми МАФів публічно визнано незадовільною. Подано пропозиції до КМДА з проведення чіткої загальноміської політики створення цивілізованих умов ведення бізнесу для підприємців та європейських стандартів якості обслуговування громадян.

 

6. Зсуви грунту на території міста

 

Проведено громадську експертизу роботи комунального підприємства з ліквідації зсувів ґрунту, що виникають внаслідок інтенсивної забудови, екстремальних погодних умов. Домоглися виділення коштів на фінансування цих робіт. Розроблено інтерактивну карту зсувів Києва та розміщено її у відкритий Інтернет-доступ. Знято документальний фільм про 100-літню роботу київських комунальників щодо зменшення ризику руйнування міських схилів та проведення протизсувних робіт.

 

 

7. Захист історичних міст Києва

 

У відповідь на рішення міської влади створити ринки на Володимирській гірці та у Маріїнському парку оперативно зібрано кілька тисяч підписів громадян та подано у КМДА з вимогою не допустити такого варварства.

 

8. Допомога інвалідам

 

Розуміючи, що кожен 17-ий житель Києва має інвалідність, ми змусили міську владу зробити реальні кроки щодо покращення якості та доступності транспортних послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями, надання їм умов для створення пільгових майстерень з ремонту одягу та взуття тощо.

 

 

Марина Бурмака

9. Порятунок річки Либідь

 

Вперше за останні роки очищено витоку легендарної річки Либідь, яка перебувала на межі зникнення. Цьому передували наші наполегливі звернення та особисті зустрічі з керівництвом міської влади, Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

 

10. Культура і благодійність

 

Регулярно проводяться заходи з підтримки культури, зокрема організували мистецький тур Національної капели бандуристів України ім. Г. Майбороди 15-ма областями України, на концертах якої десятки тисяч глядачів в усіх куточках нашої держави змогли відчути магічну силу бандури та рідного слова.