Громадський діяч Марина Бурмака
14 травня 2014

Чому я балотуюся в депутати Київради

Чому я балотуюся в депутати Київради

 

25-го квітня, вперше у житті, зареєструвалася кандидатом у депутати Київради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 16.

 

Я хочу разом з киянами, зі своїм містом, з усією Україною жити гідно.

 

А тому я готова слугувати своєму народові і нашій столиці по честі і по совісті.

 

Звичайно, певні кроки в цьому напрямку можна робити і без депутатського мандата.

 

Ми з однодумцями вже не перший рік на громадських засадах намагаємося спонукати владу до змін в інтересах людей. Але, як з"ясувалося, без певних повноважень, вони відбуваються дуже повільно.

 

Марина Бурмака

Зокрема, ми перевірили бювети у всіх районах Києва. За результатами, направили пропозиції до міської влади щодо їх безперебійної роботи. Але на сьогодні система контролю за якістю питної води та інформування про це киян так чиновниками і не налагоджена. Натомість, ми отримали відповідь від міської влади на 15-ти сторінках, як добре працює "Київводоканал".

 

Ще одна важлива проблема - маршрутний транспорт. Для того, щоб відбувалися реальні зміни в цьому напрямку, ми наполягаємо, щоб керівництво та посадовці Департаменту транспорту в обов"язковому порядку, хоча б раз на тиждень, їздили у маршрутках в час пік. Тоді б вони самі відчули, наскільки "комфортні" ці поїздки для киян. Але чиновники не можуть навіть уявити, що вони будуть з нами на одному рівні, хоча й отримують заробітну плату із наших податків. Тому згаданий Департамент опирається, ніяк не може на це погодитися.

 

І таких прикладів безліч. Це говорить про те, що влада не розуміє свого основного завдання: завжди, а в такий скрутний час - особливо - бути разом з киянами, а не над громадою, своєчасно і професійно надавати якісні послуги.

 

Ми, звичайно, продовжуватимемо боротьбу за соціальну справедливість, якість громадського транспорту, належне медичне обслуговування, доступне середовище для інвалідів, чистоту і порядок у нашому місті та вирішення багатьох інших важливих питань, про які нам говорять мешканці.

 

Але на громадських засадах, без офіційних повноважень депутата, змінити стару систему дуже складно.

 

Тому я йду в Київраду.

 

І звертаюся до Вас, шановні кияни, за підтримкою - не тільки на виборах, а й у подальшій своїй діяльності. Ваша точка зору буде вирішальною, на чому саме необхідно найбільше зосередити свою увагу.

 

Впевнена, що спільно, крок за кроком, не зважаючи на складнощі, які нас чекають, ми будемо системно змінювати владу, щоб вона добросовісно працювала для людей і нашого рідного Києва.