Громадський діяч Марина Бурмака
14 травня 2014

Три питання, які виборці задають найчастіше

Три питання, які виборці задають найчастіше

 

Три питання, які виборці задають, практично, на кожній зустрічі: 1) чому я обрала округ у Деснянському районі; 2) звідки фінанси на виборчу кампанію; 3) за кого буду голосувати на виборах мера Києва.

 

1. Чому я балотуюся у Деснянському районі, у 16-му окрузі?

По-перше, як голова Громадської ради, знаю і розумію проблеми жителів різних частин міста, у тому числі і в Деснянському районі..

По-друге, тут є багато колег і однодумців, які розуміють, що будь-які позитивні зрушення можливі тільки завдяки киянам, а не "зверху". Протягом останніх двох років працюю з оргкомітетом по формуванню територіальних громад саме в Деснянському районі. Тому є досвід у сприянні об'єднанням людей в ОСББ, ОСН, допомоги житловим кооперативам, громадським організаціям району.

Таким чином, я добре знаю мешканців Троєщини, їхні потреби, і є лідером команди, що може вирішувати їхні питання.

По-третє, комфортного життя і розв'язання своїх проблем потребують люди у будь-якому районі Києва. І, як майбутній депутат, зможу зробити багато корисних справ для жителів свого округу.

 

2. Звідки фінанси на виборчу кампанію?

Моя діяльність абсолютна прозора.

Протягом 14-ти років працюю у громадському секторі з людьми, які усвідомлюють, що депутат Київради повинен бути чесним, наполегливим у захисті інтересів жителів міста, керуватися інтересами громади, а не політичних партій.

Тому серед коштів мого виборчого фонду, крім особистих внесків, є кошти колег, однодумців, з якими ми багато років вирішуємо проблеми жителів міста, які підтримують мене, і власне спонукали балотуватися у депутати Київради.

Важливо відмітити також, що моя виборча кампанія є досить економною. Наприклад, не використовуються дорогі рекламні площі на бордах, агітаційні намети, не роздається гречка за технологією попередників. До того ж, багато робіт виконують люди, з якими ми давно співпрацюємо, і вони своїм інтелектом та енергією захотіли зробити свій посильний внесок у цю кампанію. Наприклад, дизайнери поліграфічної продукції чи волонтери, які надають юридичні консультації мешканцям, інформують їх про попередню діяльність кандидата.  

 

3. За кого будете голосувати на виборах мера Києва?

Як громадський активіст з великим досвідом і майбутній депутат Київради, бачу перспективу розвитку громади не в особистості мера, а в тому, щоб змінити систему влади. Тільки коли усі посадовці у міській владі будуть добросовісно і професійно працювати для людей і нашого рідного Києва, тільки тоді ми побачимо реальні зміни.

На виборах мера основне слово скажуть кияни. А я, як представник громади, а не політичної партії, зможу вибудувати діалог з будь-яким мером, відстоювати інтереси жителів свого округу і киян в цілому, добиватися виділення грошей на потреби мешканців району.

Разом з однодумцями я зможу налагодити дієвий громадський контроль за діями влади і звітування чиновників про витрачені бюджетні кошти.