Громадський діяч Марина Бурмака
16 травня 2014

Ті, хто не боїться жити

Ті, хто не боїться жити


Марина та Марія Бурмаки запрошують на свято для батьків і дітей!

 

Цих яскравих жінок об’єднує не лише колоритне прізвище та особиста дружба, а ще й віра в силу українського духу та готовність змінювати рідну країну на краще.


17 травня кандидат у депутати Київради Марина Бурмака та співачка Марія Бурмака запрошують на свято для дітей та батьків «Усі ми – діти України». Місце зустрічі – майданчик між будинками по вул. Градинській, 5 і Лаврухіна, 10 у Деснянському районі. Початок – о 14.00.Марина Бурмака


Творчість Марії Бурмаки стала виразником свідомості та гідності українців у часі історичних випробувань, які випали на долю незалежної України. Її приспів «Не бійся жити» був лейтмотивом Революції Гідності, коли у важкій боротьбі проти злодійства і брехні народжувалася нова вільна Україна.


Робота Марини Бурмаки у громадському русі довела, що взаємини громади із владою можуть бути цивілізованими, а контроль над діяльністю посадовців – дієвим. Завдяки її ініціативам вдалося вирішити практичні проблеми тисяч киян, а активна молодь отримала приклад принциповості, чесності, фаховості. І сьогодні, спираючись на підтримку громадян, Марина Бурмака йде в Київраду працювати в інтересах людей.


Марина та Марія Бурмаки спільно працюють для своєї країни – кожна на своєму місці. Вони в усьому підтримують одна одну, адже мета у них одна – навчити інших не боятися жити, творити і розвивати свою європейську державу, в якій кожен посяде своє місце і зможе реалізувати свої мрії.

Борис ОЛІЙНИК